Tallinna Linnamuuseumi filiaalid on avatud

Linnamuuseumi, Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi, Fotomuuseumi, Tallinna vene muuseumi, Peeter I maja ning Lastemuuseum Miiamilla uksed on avatud! Endiselt ootame kõiki külastama ka meie veebi- ja Fb-lehti!

Täname kõiki, kes muuseumide suletud uste aegu kannatlikult meie veebikanaleid lähemalt uurisid! Praegu saab taas külastada meie hooneid ja näitusi ning osaleda põnevates publikuprogrammides ja tellida ekskursioone ja muuseumitunde elava tegevusega. Samas saime eriolukorrast kasulikke kogemusi ka veebituuride ja e-õppe kasutamisel ühendatult vahetu külastuse ja kogemusega. Osaga tulemustest on juba allpool võimalik tutvuda, mõndagi kasulikku saab kogeda, osaledes meie tulevastes tegemistes.

Kohtumiseni muuseumis!

Muuseumi veebivärav, kuhu koondame veebituurid, veebitunnid jm veebist leitava, on SIIN

Muuseumi ajaveeb, kuhu postitame huvitavaid leide kogudest ja tegevustest, on SIIN

Muusemi virtuaaltuurid ja kogud leiad ka Google’i Arts&Culture platvormil. Loe lähemalt SIIT