KORRALDA ÜRITUS

Soovid korraldada sünnipäeva, firmaüritust või näitust? Tallinna Linnamuuseumi seitse filiaali aitavad sisustada meeldejäävaid hetki!

Kui soovid korraldada avalikku üritust muuseumis, tutvu palun tingimustega SIIN

Kiek in de Köki kindlustustemuuseumKiek in de Köki kindlustustemuuseumis (Komandandi tee 2)

Kontserdid, koosolekud, seminarid, koolitused jm koosviibimised. Erinevad ruumid mahutavad 20–65 inimest. Konverentsitehnika kasutusvõimalus. (projektor, ekraan, helivõimendussüsteem, pabertahvel).
Loe lähemalt

Tallinna linnaelumuuseumis (Vene tn 17)

Seminar, sünnipäev, ühiskülastus, üritus või kontsert – kava saad koostada ise ja tellida soovi korral ka ekskursiooni, muuseumitunni või loengu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Muuseumis on ka seminari või loengu korraldamiseks sobiv õpperuum.

Loe lähemalt

Fotomuuseumis (Raekoja 4/6)

Soovid korraldada meeldejäävat firmaüritust koos fotoekskursiooniga vanalinnas, tähistada sünnipäeva muuseumitunni või ühise külastusega. Oled mõelnud ehk hoopis näituse korraldamisele? Fotomuuseum on Eesti foto kodu ja pakub sisukat tegevust igale vanusegrupile.

Loe lähemalt

Miiamilla lastemuuseum (L. Koidula 21c)

Miiamilla on tore paik lapse sünnipäeva või muu pereürituse korraldamiseks. Muuseumi uus väljapanek avanes 2024. aasta jaanuarikuus.

Loe lähemalt

Peeter I majaPeeter I majas (Mäekalda 2)

Sünnipäev Peeter I majas, kust sai alguse Kadrioru lossi- ja pargiansambli ajalugu, on kordumatu elamus! Kingi endale ja lähedastele unustamatu pidu keisri “vanas palees”.

Loe lähemalt

Tallinna vene muuseumis (Pikk tn 29a)

Ajaloolise ja ainulaadse keskaegse kaarlaega saalis, mis kannab Ants Laikmaa nime, saad pidada üritusi kuni 40 inimesele. Soovi korral pakume sobival teemal muuseumitunni, ekskursiooni või töötoa ja anname kasutada ka esitlustehnika. Kaasa saab võtta oma tordi, kringli, suupisted ja joogipoolist.

Loe lähemalt

Kalamaja muuseumis (Kotzebue 16)

Muuseumis saad korraldada mitmesuguseid sündmusi ja lasteüritusi või tähistada meeleolukalt perekondlikke tähtpäevi.
Toredaks ürituseks on võimalik rentida ka muuseumi kööki, mis avaneb mõnusalt aeda.

Loe lähemalt