Korralda üritus

SEMINAR, SÜNNIPÄEV, ÜHISKÜLASTUS, KONTSERT

Linnamuuseumis saab korraldada mitmesuguseid üritusi. Oma ürituse kava saad koostada ise või tellida lisaks ka ekskursiooni, muuseumitunni või loengu nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Muuseumis on ka seminari või loengu korraldamiseks sobiv õpperuum.
Programmid ja üritused toimuvad muuseumi lahtiolekuaegadel, sünnipäeva saab kokkuleppel muuseumipedagoogidega pidada ka L ja P.
Võta ühendust:

(+372) 51961041
(+372) 615 5180

SÜNNIPÄEV MUUSEUMIS

Keskaja stiilipidu, loeng põnevas keraamikakeldris, ajarännak või meisterdustuba koos viktoriiniga – valida saab omale sobiva sünnipäeva- ja meisterdamisteema, head nõu annavad selle juures muuseumipedagoogid. Muuseumisünnipäev pakub põnevat vaheldust ja jääb kauaks meelde koos uute teadmistega.
Võta ühendust:

(+372) 51961041
(+372) 615 5180

SEKSKURSIOON SÕPRUSKONNALE VÕI TÖÖKOLLEKTIIVILE

Pakume töökollektiividele, sõpruskondadele ja teistele  huvilistele võimalust tellida muidu avaliku üritusena korraldatavat üritust – sekskursiooni “Kõlvatu Tallinn” – ka eraviisiliselt, vaid oma grupile. Võta meiega ühendust ning lepime kokku teile sobiva aja sekskursiooniks!

Tallinna Linnamuuseumi näitus räägib tallinlaste intiimelust läbi aja, erinevatest ihadest ja nendega kaasnenud tabudest. Ekskursioonid linnaruumis laiendavad näituse teemasid ning jutustavad konkreetsete paikadega seotud lugusid. Sekskursiooni käigus liigume vanalinnas ringi ning õpime tundma armumaagia taimi ja veel nii mõndagi muud üsna kõlvatut! Elamuslik ekskursioon sisaldab ka töötuba käeliste tegevustega.

Täiskavanute tuur algab Linnamuuseumist ja liigub mööda Tallinna vanalinna, tuuri kestus orienteeruvalt 1,5 tundi.

Grupi suurus on minimaalselt 10 inimest, kõige rohkem aga kuni 30 inimest.

Hind: 15 eurot osaleja kohta.

Lisaks oleme loonud sekskursioonist just niisuguse versiooni, mis sobib hästi poissmeeste- ja tüdrukuteõhtute programmi rikastama!

Tellimiseks võta ühendust: