VEEBIMUUSEUM ON ALATI AVATUD! Siit pääseb pilku heitma kogudele, näitustele, hoonetele ja tegevustele

Sellele lehele koondame veebis kättesaadavad vaated näitustele, kogudele, hoonetele ja tegevustele. Kõik ettepanekud uute muuseumitundide, teemade ja näituste koha on teretulnud. Head avastamist!

MUUSEUMI AJAVEEB

Ajaveebis tutvustame muuseumi ja linna lugu, muuseumi kogusid, näitusi ja tegevusi. Kui soovid saada esimesena teada uuest postitusest, telli teade oma meiliaadressile SIIT

HARIDUS ja TEGEVUS VEEBIS

Muuseumitunnid veebis. Muuseumitund tuleb külla. Siit leiab Tallinna Linnamuuseumi filiaalide haridusprogrammid.

Muuseumitund Tallinna vanalinnas veebi vahendusel. Telli Tallinna Linnamuuseumi kummituslik (virtuaal)tuur Tallinna vanalinnas või mõni teine muuseumitund veebi vahendusel.

Fotomuuseumi kodused ülesanded. Avaldame siin blogivormis õppematerjali kodustele õppijatele.

Minu kodu on minu kindlus – Kiek in de Köki installatsioonivõistlus koostas igapäevastest asjadest ehitisi ning jagas nende jäädvustusi.

Teatripäev – Lastemuuseumi Facebooki lehel saab ka takkajärgi võtta osa laste teatripäeva erinevatest mängudest ja panna end proovile online-viktoriinil.

VIRTUAALNÄITUS

Fotomuuseumi “Isolatsioonidialoogid”
Üle 120 Eesti fotograafi osaleb Tallinna Fotomuuseumi suurprojektis

Fotomuuseumi virtuaalnäitus Vikipeedias Eesti fotoajaloo suurkuju Heinrich Tiidermanni (1863-1904) aegumatust etnofotopärandist

Fotograafia ajajoonele on Fotomuuseum kandnud tähtsamad fotoajaloolised verstapostid. Head uurimist!

Fotomuuseumi omanäituste arhiivSiit leiad peatükke fotoajaloost.

LOE VEEBIS

Tallinna Linnamuuseumi ajaveebist leiad fotosid näitustest, seiku ajaloost ja põnevaid museaale. Ajaveebi jälgimine hoiab kursis muuseumi pakutavaga, materjale leiab peamiselt eesti, aga ka vene ja inglise keeltes.

Galaktiline koroonaviiruse teejuht uudishimulikele lastele on Tallinna Linnamuuseumi pedagoogide koostööna nüüd saadaval ka eesti keeles. Samast leiad eriolukorra lahtiseletamise lastele ka vene ja inglise keeles. Loe lähemalt

VAATAMIST VEEBIS

Fotomuuseumi omanäituste arhiivi leiad siitSealt on nii aerodroome kui kaherattalisi, lisaks peatükke fotoajaloost.

Virtuaaltuurid Linnamuuseumis, Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis, Peeter I majas ja vaateid kogudele leiad Google’i Arts&Culture platvormilt. Loe lähemalt projektiga liitumisest siit.

Produtsioonigrupi filmiklipp Tallinna ajaloost on muidu nähtav Kiek in de Köki fuajees, kuid “Kaitstud linn” on ka veebis vaadeldav.

Tallinna Linnamuuseumi juubelikogumiku artikli muuseumi loomisest leiad SIIT. Raamatu leiad ka raamatupoodidest ja muuseumipoest.

UURI VEEBIS

Muuseumide infoväravas MUISis on ka Tallinna Linnamuuseumi rikkalikud kogud.

MUUSEUM SOTSIAALMEEDIAS

Linnamuuseum
Tallinna Linnamuuseum vene keeles

Fotomuuseumi