Ajahäkkerid Kadrioru pargis

Ajahäkkerid on need, kes suudavad näha asjade taga lugu, olgu see juhtunud mõnikümmend aastat tagasi või keskajal.

Uuendusena võeti mängus kasutusele nutitelefoni ning loodi mänge muuseumide avastamiseks LoQuizi rakenduses. Tasuta äppi saab alla laadida Google Play-s või App Store-s. Soovitame laadida äpp alla enne muuseumi külastust! Mängu saab avada skännides QR koodi kohapeal muuseumis.

 

Ajahäkkerid Kadrioru pargis

Mäng on mõeldud 8–14aastastele ja nooremad lapsed saavad mängu läbitud vanemate abiga. Mängu liikumistrajektoor on õues, Kadrioru pargi alal. Mängu õues saab läbida tasuta isegi siis, kui muuseum on kinni, muuseumi külastamine on piletiga.

Mängimiseks ava äpp ja logi sisse:

Kasutaja: Peeter I

Parool: 8587

Teadagi, et Kadrioru pargi- ja lossiansambli asutas Peeter I enam kui 300 aastat tagasi. Tänapäeval on Kardiorg kesklinna osa, kunagi oli aga linnast eemal asuv niiske karjamaade ala, kus asusid üksikud suvevillad. Mis selles kohas võlus suurvalitsejat ja kuidas Peetri plaanide elluviimisega üks roheline ala muutus, mis aastate jooksul kadus ja mis jäi ühel või teisel kujul alles, saadki teada pargi radadel seigeldes ja lahendades ülesandeid.

 

LISAINFO

Mängu läbimiseks palume arvestada 1 tund.

Kui soovite tulla suure grupiga ning vajate sissejuhatust või jooksvaid täiendusi muuseumipedagoogi poolt, palume teatada ette telefonil +372 5305 2151 või . Sellisel juhul on tegemist muuseumitunniga ning hind on 4 € osaleja kohta.

Rohkem infot: www.avatudfestival.ee

Nutimäng Kadrioru pargis oli loodud “Avatud mänguväljade” muuseumifestivali raames. Festivali peateema AJAHÄKKERID inspiratsiooniks oli nii Eesti Rahvajutu teema-aasta kui ka Digikultuuriaasta.