Pereekskursioon ettetellimisel: laternamatk “Siit algas park…”

Tule koos perega Peeter I maja laternaretkele “Siit algas park …” läbi Kadrioru pargi.

Aklustame põnevat ekskursiooni muuseumis ning räägime lahti pargi ja lossiansambli rajamise tagamaad. Tutvustame ka maja endist omanikku ja tema abikaasat. Miks Peeter I valis just selle koha oma suveresidentsi rajamiseks? Mis oli siin enne pargi rajamist? Mis ajast Katharinenthal​ muutus Kadrioruks? Peeter I maja tutvustusele järgneb retk läbi Kadrioru pargi. Kui retked toimuvad hämaral ajal, saab iga osaleja endale teed valgustada laterna elava tulega.

Kellele: Kõigile ajaloohuvilistele vanusest hoolimata

Mis on kõige põnevam asi, mida teada saab:
Saate teada, kust algas Kadrioru pargi ajalugu ning kuidas see koht nägi välja 300 aastat tagasi

Tuuri hind:
12 € täispilet ja 10 € sooduspilet (õpilased, pensionärid)
Grupi suurus alates 10 inimesest, erikokkuleppel teeme tuuri ka väiksematele gruppidele

Telli tuur:
, tel. (+372) 5305 2151