23. ja 24. juunil on Tallinna Linnamuuseumi filiaalid suletud, 22. juunil suletakse muuseumid kolm tundi varem. Ootame teid taas uuel nädalal!

Tallinna Linnamuuseumi filiaalid on 23. ja 24. juunil suletud, 22. juunil suletakse kolm tundi tavapärasest varem. Kaunist jaaniaega!

Ootame kõiki vanalinna, Kadrioru ja Kalamaja muuseumidesse taas uuel nädalal vastavalt suvistele lahtiolekuaegadele!

FILIAALIDE KÜLASTUSINFO:

LINNAELUMUUSEUM kunagises kaupmehemajas tutvustab viiel korrusel Tallinna ajalugu muinasaja lõpust kuni XX sajandini. Hoone ajalugu ulatub tagasi 14. sajandisse.

KIEK IN DE KÖKI KINDLUSTUSTEMUUSEUM hõlmab neli torni, neid ühendava kaitsekäiguga linnamüüri ja maa-alused käigud Ingeri ja Rootsi bastionis, kus asub ka Raidkivimuuseum.

TALLINNA VENE MUUSEUM uurib ja kogub Tallinna vene kogukonna ja Eesti vene kultuuripärandit. Muuseumi keskajast pärit hoonet teatakse Eesti kultuuriloos kui Ants Laikmaa ateljeekooli esimest asukohta 1904 a.

FOTOMUUSEUM keskaegse raevangla hoones raekoja taga on Eesti fotoajaloo teemamuuseum, kus korraldatakse ka nüüdisfoto näitusi.

GALERII SEEK Jaani seegi paviljonis on Fotomuuseumi näitustegalerii, kus saab vaadata teema-aasta näitusi.

LASTEMUUSEUM MIIAMILLLA pakub Kadrioru Lastepargis lastele ja peredele mängulist keskkonda, kus kogeda ja õppida.

PEETER I MAJA Kadriorus on Tallinna vanim muuseum kunagises suvemõisas, mis 18. sajandil oli Venemaa keisripere elukohaks Tallinnas.

KALAMAJA MUUSEUM on linnaosa inimesi ühendav ja kohtumis- ning tegevuskohta pakkuv kogukonnamuuseum.