Jutuvestmisõhtu “Kalamaja lood” 14. märtsil kutsub osalema ja oma lugusid jagama!

Jutuvestmisõhtu “Kalamaja lood” ootab kõiki Kalamaja kandi inimesi kohalike lugude jagamise õhtule!

Teatrikuu teisel neljapäeval,  14. märtsil 2024
Kell 18.30 – 20.30
Kalamaja muuseumis, Tallinnas, Kalamajas
Osavõtt – tasuta.

KEDA OOTAME?

Pole oluline, kas oled endine või praegune kalamajalane, noor või vana. Mitmendat põlve kohalik või siin vaid põgusalt viibinud – kõik lood ja mõlgutused Kalamajast on teretulnud!
MIS ON PLAANIS?

Võta kaasa enda lood ja tule kuulama teisi. Kostitame kõiki tulijaid sooja joogi ja koogiga. Vaatame, kuhu jutusooned meid juhivad?
Kas meil jätkub julgust ning pealehakkamist teha nendest koos üks KOGUKONNATEATRI ETENDUS?
Jutukulgu juhivad Triin Siiner Luguteatrist Teine Puu ja endine kalamajalane kogukonnateatri aktivist Liia Kanemägi TUUM Teatrist.

Anna palun oma tulekust teada kirjutades: