Esimene lugude jagamise õhtu “Kalamaja lood” toimus 14. märtsil, jätkame sügisel. Tule oma lugusid jagama!

Esimene lugude jagamise õhtu “Kalamaja lood” pimedal 2024. aasta teatrikuu neljapäevaõhtul oli igati meeleolukas.
Jutustama oli tulnud nii nooremaid kui eakamaid, nii vanu kui uusi muuseumisõpru.
Sügisest ootame uusi liitujaid. Tule just sellisena nagu Sa oled!

Kell 18.30 – 20.30
Kalamaja muuseumis, Tallinnas, Kalamajas
Osavõtt – tasuta.

KEDA OOTAME?

Pole oluline, kas oled endine või praegune kalamajalane, noor või vana. Mitmendat põlve kohalik või siin vaid põgusalt viibinud – kõik lood ja mõlgutused Kalamajast on teretulnud!
MIS ON PLAANIS?

Võta kaasa enda lood ja tule kuulama teisi. Kostitame kõiki tulijaid sooja joogi ja koogiga. Vaatame, kuhu jutusooned meid juhivad?
Kas meil jätkub julgust ning pealehakkamist teha nendest koos üks KOGUKONNATEATRI ETENDUS?
Või näiteks panna kokku hoopis üks kohalike lugudega ajaleht? Või hoopis midagi kolmandat?
Jutukulgu juhivad Triin Siiner Luguteatrist Teine Puu ja endine kalamajalane kogukonnateatri aktivist Liia Kanemägi TUUM Teatrist.

Anna palun oma tulekust teada kirjutades: