Peresõbralik kontsert: tule kuulama tuulemuusikute viise 26. veebruar kell 18

Peresõbralike kontsertide sari sai alguse jõulukuus une- ja hällilaulude kontserdiga. Publiku sooja vastuvõtu saanud talvekontsert leidis positiivset tagasiside just väikelastega kontserdile tulnud vanematelt. Vanematele meeldis väga, et said koos beebide ja mudilastega kontserdi hubasest ja muusikalisest õhustikust osa.

PEREKONTSERT on mõeldud kogupereüritusena nii lastele kui ka täiskasvanutele. Tulge julgelt muusikat nautima koos väikeste lastega, sest sellel kontserdil võib teha häält, kaasa laulda, liikuda või ringi joosta. Ehkki see pole just lastele kirjutatud muusika, esitame seda lastesõbralikul viisil ja nii, et kõigil oleks huvitav kuulata.

 

Veebruari viimasel laupäeval, 26.02 kell 18.00 esineb peredele Muzykanty vetra (eesti keeles “tuulemuusikud”). Nemad tulevad meile külla Pihkvast. Kõik pered, väikesed ja suured sõbrad on oodatud kuulama renessansi ja keskaja muusikat Inglismaalt, Itaaliast, Prantsusmaalt ning Hispaaniast. Kontserdil esitatakse tantsulisi viise ja muusikat ja kestab umbes 45 minutit.

 

Muusikute duo Muzykanty vetra repertuaari kuuluvad nii rahvalaulud kui ka varajane muusika ajaloolistel pillidel, omalooming ning improvisatsioonid, mis põimuvad huvitavalt elektrooniliste helide ja kõladega.

Svetlana Rodionova – plokkflööt, laul, gemshorn, lüüra

Aleksei Epifanov – barokk-kitarr, plokkflööt, perkussioon, laul

 

 

Kontserti toimumisaeg: 26.02 kell 18.00

Kestus: 45 min

Piletid: üksikpilet 6 €, perepilet 12 €

NB! sama piletiga saab järgmisel päeval muuseumit külastada s.t. 27.02.2022

 

Vaata ja kuula “Muzykanty vetra” kohta siit: Muzykanty vetra | Facebook ja Muzykanty Vetra – YouTube