Uue ekspositsiooni üleskutse: saada muuseumile oma tundeelukas

Miiamilla loob laste kaasabil uut ekspositsiooni. Aasta lõpus avatav püsinäitus jaguneb kolme teema vahel – lapse sisemaailm, välismaailm ja loovruum.

Sisemaailm kujuneb laste saadetud piltidest ja keskendub oma ülesehituses kuuele põhitundele. Välismaailmas ümbritseb last kogemuslik linnaruum ja loovruumis saab muuta ruumi valgust, värve ja vormi.

Laste sisemaailmaruumi tegevused keskenduvad kuuele põhitundele: KURBUS, RÕÕM, ÜLLATUS, VASTIKUS, VIHA ja HIRM. Emotsioonid mängivad suurt rolli selles kuidas me oma ümbrust kogeme, erinevatele olukordadele reageerime ja tegutseme. Kõik tunded on võrdselt olulised ja tähtis on neid märgata. Kui me oskame oma tunnetele nime anda, siis suudame neid ka mõista ja aru saada, mida nad tahavad meile öelda. Aga millised need tunded välja näevad?

 

Lase fantaasial lennata ja saada oma tundeelukast joonistus! Vali välja põhitunnetest üks või mitu, joonista pilt ja kirjuta juurde mis tundega tegu on. Laste joonistustest avame 26.03.2022 näituse, milel avamisele on oodatud kõik väiksed kunstnikud koos peredega.

Saadetud piltidest valitakse välja 6 kõige erinäolisemat tundeelukat, millest teatrikunstnik teeb päris käegakatsutavad olendid. Need tegelased on osa uuest ekspositsioonist ning hakkavad pesitsema suures sisemaailma kapis, tundeelukate koobastes.

 

SAADA PILT MEILE:

e-mail:

või too oma pilt aadressil L.Koidula 21c

Kindlasti lisa pildile oma nimi ja kontaktandmed!

TÄHTAEG: 15.03.2022