Tallinna Linnamuuseum tunnustas parimaid kolleege

Kolmapäeval, 8. jaanuaril toimunud Tallinna Linnamuuseumi uue aasta peol „LEIA ENDAS SUPERKANGELANE!“ Hopneri majas kuulutati välja edukalt lõppenud aasta parimad kolleegid.

Taoline tunnustamine toimus juba teist korda. Ettevõtmine annab järjepideva võimaluse tunnustada kolleegide panust muuseumi arengusse ja avaldada neile tänu suurepärase töö eest.

Kolleegipreemia ühendab endas kõige olulisemad tunnustusviisid: positiivse tagasiside, arenguvõimaluste pakkumise ning ka materiaalse külje, võimaldades preemiasaanuil valida ühine muuseumireis Euroopa piires. Aasta kolleegide tunnustamine aitab ka kogu kollektiivil läbi arutada, millised on need väärtused, mida organisatsioon esile soovib tuua.


Tallinna Linnamuuseumi kolleegipreemiad 2019:

Tallinna Linnamuuseumi Aasta kolleeg 2019 NR 1: Tallinna Linnamuuseumi tehnik Andres Lall:

Dialoogivalmi avatud suhtlejana esindab ta parimal viisil TLM väärtusi. Temaga koos töötamine on rõõm, sest ta näeb probleemides lahendusi ja suhtub töösse armastusega; tuleb appi, kui seda palutakse ja annab nõu, kui seda küsitakse. Inspireerivalt inimlik meeskonnamängija, kes usub, et kaks pead on parem kui üks pea.

Andres on tubli töömees, alati abiks tehniliste tööprobleemide lahendamisel, asjalik, oskab kõike, jõuab palju ja on selle kõige juures alati rõõmsalt muhelev.


Tallinna Linnamuuseumi Aasta kolleeg 2019 NR 2: Lastemuuseum Miiamilla juht Jane Meresmaa-Roos

On tõeline superkangelane, kellega koos saab mägesid liigutada. Tuleb alati appi, toetab ja on suure südamega särav inimene. Lisaks sellele, et loob sära enda ümber, paneb särama ka oma filiaali, tema töörõõm on nakkav. Oskab olla hetkes ja mitte lasta ennast mõjutada negatiivsetel asjadel. Mõtleb väljaspool kasti ja on olemas, kui kolleegid seda vajavad.


Tallinna Linnamuuseumi uhkus 2019: Kalamaja Muuseumi juht Kristi Paatsi

Tema kompetents ja kirg paistavad kaugele ja toovad ka Tallinna Linnamuuseumile kuulsust ja sära. Oma valdkonna väärika esindajana on ta eeskuju nii muuseumi sees kui ka väljaspool. Temalt on palju õppida ja kolleegid on uhked, et saavad temaga koos töötada.

On alati särav, toetav, aktiivne, lahendustele suunatud, vastutulelik, positiivne, pühendatud, sihikindel, abivalmis, suhtub armastusega oma tösse ja kolleegidesse. Innustab, toetab ja julgustab. Igas väiksemas ja suuremas ettevõtmises on valmis kaasa lööma ning teeb seda ka öötundide arvelt. On meie muuseumi positiivne avatar-fasaad nii seest kui väljast.

 

Tallinna Linnamuuseumi meeskond 2019: MÄNGUASJADE KOGU KOLIMINE KOPLISSE (Lennart Kumm, Kristiina Hiiesalu, Merike Neidorp. Abistav tiim: Tina Timonen, Ene Heimvell, Annely Miil, Leo Avila).

Muutused ei ole kuskil kerged, aga muuseumis kui igaviku kantsis on need tõelised väljakutsed. Ühe kogu kolimine ei ole käkitegu. Kõik algab sobivate ruumide leidmisest. Seejärel tuleb see ruum ette valmistada ja hoidlaks kohandada. Väljakutseks muudab selle protsessi see, kui aeg armutult tagant tõukab.

 

Aasta kolleeg 2019 Jane Meresmaa-Roos ja julge muutuja eriauhinna pälvinud muuseumijuht Triin Siiner

Eriauhind HAPPY FEET: Triin Siiner

Julgete otsuste ja eesmärkide seadmise eest.

 

Kiek in de Köki Kindlustuste Muuseumi eriauhinnad:

Neitsitorni kohviku kokk Anne, külastusjuht Peeter ja kassapidaja Kaja.


Pildil
: Aasta kolleeg 2019 Jane ja Happy Feet eriauhinna omanik Triin.

On au selliste kolleegidega töötada!

Fotod: Meeli Küttim.

FB pildid SIIN