Lastemuuseum Miiamilla kutsub isadepäeva perepäevale 10. novembril!

Novembri teisel laupäeval, 10. novembril tähistame muuseumis isadepäeva. Terve päeva tegevused pühendame meie kallitele isadele.

Kell 12.30 ootame isasid, lapsi ja kogu pere terapeut Helen Tartes-Babkina (www.kunstiterapeut.com) raamatu „Mida isa vajab” esitlusele. Autor on toonud kaante vahele laste lood oma isadest. Laste juttudest ja kunstitöödest on raamatu jaoks ainest saanud Monica Meiuse (www.instagram.com/monicameius) illustratsioonid ja Olavi Ruitlase luule.

Kell 13.30 järgneb raamatu esitlusele illustraator Monica Meiuse näituse avamine, kus piltidel saab näha kunstniku fantaasiaküllaseid maailmu ja karaktereid. Muuseumis on mängimiseks ka raamatust „Mida isa vajab” Monica loodud lõbus lauamäng!
Terve päeva jooksul saavad lapsed joonistada ja kirjutada, milles nende isad kõige tublimad on ja millised toimetused neil kõige paremini õnnestuvad. Lõbusas võtmes meisterdame mitmesuguseid materjale kasutades isa portree.

 

PÄEVA KAVA

12.30–13.30 Terapeut Helen Tartes-Babkina raamatu „Mida isa vajab” esitlus koos luuletaja Olavi Ruitlasega;

13.30 Illustraator Monica Meiuse näituse avamine;

13.45 Isa portree meisterdamine

Terve päeva jooksul saavad lapsed mõelda, joonistada ja kirjutada, milles nende isad kõige tublimad on ning mängida koos isaga sündmusterohket lauamängu!

Isade maailma sissepääs muuseumipiletiga!