Fotomuuseumis: Jaanus Ree näitus “Ott” 30.01-30.05.2020

Fotomuuseumi projektiruumis on mai lõpuni avatud Jaanus Ree isikunäitus “Ott“, kus Eesti edukaim rallifotograaf avab Ott Tänaku peadpööritavat teekonda.

Näitusevalik on kvintessents Ott Tänaku erilistest hetkedest – 944 kaadri hulgast valitud väljapanek peegeldab meile sportlase tõususid ja mõõnasid. Eksponeeritud on nii jaanusreelikud rasketes tingimustes pildistatud dünaamilised maastikuvõtteid kui ka klassikalised portreefotod. 

Jaanus Ree on 2019. aastal ralli maailmameistriks pärjatud Ott Tänakut WRC rallit kajastades pildistanud alates 2013. aastast. 

Jaanus Ree (1985) on üks edukamaid Eesti rallifotograafe, kes pildistab põhiliselt ekstreemsporti ja rallifotot, maailma spordiareenil, iseäranis autorallis on ta fotograafina oma ala vaieldamatu tipp. 

Nii nagu võistlusrajal teeb suuri tegusid Ott Tänak, on raja kõrval tippliigasse murdnud fotograaf Jaanus Ree, keda kolleegid ja võistlejad tunnustavad hea silma, originaalsuse ning hulljulgete võttepaikade poolest. 

Näitus jääb avatuks kuni mai lõpuni 2020.

Rohkem infot

Vaata ka:

https://jree.ee/

https://www.instagram.com/jaanusree/

 

Jaanus Ree näitusel on eksponeeritud nii klassikalised portreefotod, kui ka rasketes tingimustes pildistatud dünaamilised maastikuvõtteid.