SÜNNIPÄEV MUUSEUMIS: tähista lapse sünnipäeva uutmoodi!

Lastemuuseumis saab oma sünnipäeva tähistada ja peole kutsuda hulk häid sõpru. Miiamilla pakub vastavalt vanusele toredaid mänge ja põnevaid elamusi! 

Kus ikka laps olemist paremini nautida kui lastemuuseumis! Sünnipäev on tähtis päev ja oled sa kooliealine või saad juba neljaseks – oled oodatud oma sünnipäeva meie juures tähistama!

Kuni 3-aastastele: sünnipäev „Pisikeste putukate pidu” on mõeldud kõige väiksemate sünnipäeva tähistamiseks. See sisaldab peoruumi kasutust ilma programmita. Väike peoruum mahutab emmed-issid oma lastega ilusti ära. Kõige toredam on see, et lisaks sellele saab koos lapsega värviküllast Miiamilla maailma avastada.  

4–6-aastastele: sünnipäev „Loomalaste sünnipäev“ kutsub lapsi metsaelanikega tutvust tegema. Mängime lõbusaid loomamänge, otsime peitu pugenud putukaid ja paneme kokku jälgede puslet. Sünnipäeva lõpuks muutume ka ise loomalasteks valmistades toreda maski.

7–11-aastastele: sünnipäev “Ajarännak Kadrioru lasteparadiisi” on lõbus ja mänguline, ent ühtaegu hariv tagasivaade möödunud aega. Üheskoos mängides avastame, kuidas tol ajal Kadrioru lasteparadiisis lapsed oma vaba aega veetsid.

 

Vaata lähemalt ning broneeri sünnipäevapidu SIIN!