Muuseumimaastiku kaart: Tallinna Linnamuuseumi uudiskiri Laegas

Tallinna Linnamuuseumi uudiskiri Laegas annab ülevaate tänavu muuseumis ja filiaalides toimuvast.

Uudiskirja Laegaas 2018 esikaas

Muuseumiaasta on täis mitmesuguseid ettevõtmisi ja värske uudiskiri jagab teavet nii tänavustest huvitavamatest näitustest kui ka nendega koos käivatest üritustest ja tegevustest.
Kuhu minna lastega, kus on uurimist vanematele? Laegas oskab soovitada ka seda, kus tähistada sünnipäevi või koolilõpetamisi.
Tallinna Linnamuuseumi kümnes harus toimub iga päev midagi huvitavat. Fotomuuseumis saab veel mai lõpuni näha põnevat ülevaadet „Kaherattalised Eestimaa teedel“ siinse jalgrattakultuuri ajaloost. Tallinna vene muuseumis võib näha Tallinnas sündinud venekeelse kirjasõna seoseid siinse mitmekeelse kultuuriga. Kiek in de Kök, Linnamuuseumi kaupmehemaja, Peeter I maja ja Neitsitorn pakuvad põnevaid muuseumitunde kooliealistele ja loenguid vanematele, Miiamilla Lastemuuseume Kadriorus ja Kalamajas on aga mugav külastada ka koos mudilastega.
Laekas on lugemist ka ajaloost: pajatus rändavast museaalist, püha Jaakobuse raidkujust, mis kunagi ehtis mõnd Tallinna majaseina. Raidkivitunneli eksponaadid peidavad veel nii mõndagi saladust!
Laegas on tasuta saadaval kõigis Tallinna Linnamuuseumi filiaalides ja veebiversioonina siin: Laegas_2017.
Loe Laegast ja leia oma muuseum!