Mis toimub

Peetri maja on esmaklassiline, kinnitab tripadvisor!


 

22. juuli, Kadrioru pargi sünnipäev.
Tähistame seda päeva koos Kadrioru pargi ja Kadrioru Kunstimuuseumiga. Ekskursioonid tsaari „vanas palees“ ja Kadrioru pargis.

September 2017. Festival Valgus kõnnib Kadriorus.
Suurejooneline Kadrioru pargi suvehooaja lõpetamine. Tuhanded tuled kaunistavad parki ja hooneid, erinevatel lavadel kõlab elav muusika. Festivali lõpetab ilutulestiku etendus.

23. september. Rahvuskultuuride nädal.
Ekskursioonid „Peeter I aegne Kadriorg“ Kadrioru pargis eesti ja vene keeles. Avastame Peetri-aegset Katharinenthali, tutvume tsaari vana ja uue paleega, Katariina aiakesega ning räägime barokiajastu pargiansambli kujunduspõhimõtteist.

Toimunud

20. mai Muuseumiöö

30. mai, Peeter Suure sünnipäev.
Ekskursioonid eesti ja vene keeles.

 


Uudised

Muuseumiöö 2017
Vaata edasi

Baroki hiilgus vaimustab taas
Peeter I majas asuvad 18. sajandi barokkstiilis seinapeeglid nikerdatud ja kullatud puitraamis. Tänu hoolega tehtud tööle säravad seinapeeglid taas nagu Peeter I ajal.
Vaata edasi

Haridusprojektid Peeter I Majamuuseumis ning Tallinna vene muuseumis
Alates 2017. aasta jaanuarist osalevad Tallinna vene muuseum ja Peeter I maja kahes Tallinna linna haridusprojektis, mille raames saavad Tallinna koolide õpilased tasuta külastada pealinna muuseume ja osaleda muuseumi haridusprogrammides. Praeguseks on Tallinna vene muuseumi ja Peeter I maja külastanud üle 1500 õpilase!
Vaata edasi